Візит моніторингової місії ОБСЄ в Університет Ушинського

23 жовтня 2017 року за запрошенням кафедри політичних наук і права та Центру соціально-політичних наук «Політикус» відбувся візит до університету представників Спеціальної моніторингової місії ОБСЄ в Україні.  Захід носив інформаційно-презентаційний зміст. Спостерігачі місії, пан Вінсент Тайхерон та пан Андре Льорш,  доповіли про історію створення цієї міжнародної організації,  місію ОБСЄ в Україні, на Донбасі та в місті Одесі. Студенти  спеціальностей «Політологія», «Право», «Журналістика» та «Менеджмент соціокультурної діяльності» першого та другого років навчання мали змогу задати питання спостерігачам міжнародної місії, а також дізнатися про особливості збору та презентації інформації, отриманої представниками місії в зоні конфлікту та в місті Одесі зокрема. Досягнуто домовленість про подальшу співпрацю з цією організацією в режимі проведення спільних заходів для студентів Університету Ушинського.

На фото: спостерігач ОБСЄ Андре Льорш (Швейцарія)

Останнє оновлення: Вівторок, 24 жовтня 2017, 16:58