УНІВЕРИСТЕТ УШИНСЬКОГО - УЧАСНИК КОНСОРЦІУМУ З ВИКОНАННЯ МІЖНАРОДНОГО ПРОЕКТУ ЕРАЗМУС+

Нещодавно Південноукраїнський національний педагогічний університет імені К. Д. Ушинського увійшов до складу консорціуму в межах конкурсу Європейської Програми Еразмус+ й став учасником виконання проекту Modernization of Pedagogical Higher Education by Innovative Teaching Instruments (586098-EPP-1-2017-1-UA-EPPKA2-CBHE-JP), який реалізовуватиметься разом із партнерами з Іспанії, Польщі, Кіпру та України в період з 15.10.2017 року по 14.10.2020 року. Координатором проекту є Прикарпатський національний університет ім. Василя Стефаника.

8 листопада 2017 року в м. Києві представниками Виконавчого агентства Європейського Союзу з питань освіти, аудіовізуальних засобів і культури (ЕАСЕА-Брюссель) команді учених Університету Ушинського, яку представляв координатор міжнародних проектів та програм професор О. Р. Гохман, було урочисто вручено сертифікат учасника консорціуму проекту Програми Еразмус+.

Бажаємо всім учасникам консорціуму успішного виконання міжнародного проекту!

Останнє оновлення: Вівторок, 21 листопада 2017, 11:54