РОЗПОЧАТО РОБОТУ З РЕАЛІЗАЦІЇ МІЖНАРОДНОГО ПРОЕКТУ «MoPED»

РОЗПОЧАТО РОБОТУ З РЕАЛІЗАЦІЇ МІЖНАРОДНОГО
ПРОЕКТУ «MoPED»

6-7 листопада 2017 року команда викладачів та співробітників Південноукраїнського національного педагогічного університету імені К. Д. Ушинського взяла участь у робочій зустрічі з учасниками консорціуму міжнародного проекту Erasmus+ KA2 СВНЕ № 586098-ЕРР-1-2017-1-UA-EPPKA2-CBHE-JP, «MoPED – Modernization of Pedagogical Higher Education by Innovative Teaching Instruments / Модернізація педагогічної вищої освіти з використання інноваційних інструментів викладання», яка відбулася у Прикарпатському національному університеті імені Василя Стефаника. У ході зустрічі пройшло обговорення кроків для заходів та завдань реалізації цілей проекту.

586098-EPP-1-2017-1-UA-EPPKA2-CBHE-JP

Останнє оновлення: П'ятниця, 17 листопада 2017, 11:44