ДЕНЬ ФАКУЛЬТЕТУ ІНОЗЕМНИХ МОВ – ЦЕ СВЯТО ДЛЯ СТУДЕНТІВ, ВИКЛАДАЧІВ ТА АБІТУРІЄНТІВ!

16 листопада 2017 року в Освітньо-культурному центрі «Інститут Конфуція» Південноукраїнського національного педагогічного університету імені К.Д. Ушинського факультет іноземних мов щиро вітав абітурієнтів на «Дні відчинених дверей факультету іноземних мов – 2017»! Захід розпочали представники деканату і кафедр факультету іноземних мов, а також психологічної служби Університету Ушинського: декан факультету іноземних мов, співдиректор Освітньо-культурного центру «Інститут Конфуція» Університету Ушинського, доктор педагогічних наук О. В. Попова, керівник психологічної служби-практичний психолог М. П. Литвинова, кандидат філологічних наук, доцент кафедри перекладу і теоретичної та прикладної лінгвістики Н. С. Жмаєва, кандидат педагогічних наук, доцент кафедри германських мов та методики викладання іноземних мов О. М. Геркерова, доктор педагогічних наук, професор західних і східних мов та методики їх навчання Т. М. Яблонська, викладач із Туреччини Явуз Мустафа.

Профорієнтаційний захід передбачав також проведення міні-концерту, підготовленого студентами факультету іноземних мов Університету Ушинського, які продемонстрували неперевершений рівень майстерності ораторського, музичного і хореографічного мистецтва.
Наприкінці зустрічі відбулася жвава бесіда батьків абітурієнтів із деканом і викладачами факультету, в ході якої були надані консультації з питань вступу на навчання до університету в наступному році.
Представники факультету іноземних мов щиро запросили абітурієнтів приєднатися до великої університетської родини та обрати професію за покликом душі.

Сподіваємось продовжити започатковану традицію в наступному році!

Декан факультету іноземних мов                 д. пед. н. О. В. Попова

Студентка і Голова профбюро