Семінар за темою «Валеологічний практикум на основі постуральної регуляції»

13 листопада на кафедрі біології і основ здоров’я було проведено семінар за темою «Валеологічний практикум на основі постуральної регуляції». На семінарі були присутні співробітники кафедри та студенти денного та заочного відділень факультету фізичної реабілітації.

На семінарі з доповіддю та демонстрацією власних комплексів вправ виступили:

1) автор методики «Вольова пластика», гість з Київа Лук'янчук Валентин Леонідович;

2) з доповіддю «Спорт або фізкультура?» та демонстрацією авторських нестандартних фізичних вправ і знарядь виступив ветеран факультету, постійний учасник заходів кафедри 87-річний Кізірян Артемій Георгійович

Доповіді викликали зацікавленість слухачів та чимало питань. В обговоренні доповідей прийняли участь приват-професор А.І. Босенко, професор Т.В. Дегтяренко, співробітники кафедри та студенти.

Останнє оновлення: Понеділок, 20 листопада 2017, 10:53