День відчинених дверей на соціально-гуманітарному факультеті Університету Ушинського

17.11.2017 року на соціально-гуманітарному факультеті Південноукраїнського національного педагогічного університету імені К. Д. Ушинського відбувся День відчинених дверей для випускників шкіл міста Одеси та області. На зустрічі з абітурієнтами проректор А. М. Ананьєв і декан Н. Д. Хмель розповіли про історію Університету Ушинського, особливості  вступу на навчання та можливості отримання на соціально-гуманітарному факультеті сучасних професій — психолога, фахівця в галузі реклами, філософа, політолога, юриста та ін.

Заступник декана І. Д. Поспєлова ознайомила старшокласників із програмою Дня відчинених дверей та Олімпіади з психології та журналістики. Учасники турніру спробували впоратися з олімпіадними завданнями за спеціальностями "Психологія" та "Журналістика". Як завжди, дуже "смачним" був ярмарок, на якому гості мали можливість скуштувати кулінарні вироби студентів факультету та послухати цікаві історії зі студентського життя. Найцікавіше чекало гостей на майстер-класах.

Доценти кафедри теорії та методики практичної психології В. А. Ликова й А. Ю. Косьянова  ознайомили старшокласників із таємницями психології спілкування та психології брехні. Усі учасники заходу отримали незабутні позитивні враження та корисні знання для самовизначення в безкрайньому просторі професійних видів діяльності.

Останнє оновлення: П'ятниця, 24 листопада 2017, 08:23