ВІЗИТ КИТАЙСЬКИХ ДИПЛОМАТІВ ДО УНІВЕРСИТЕТУ УШИНСЬКОГО

У межах розширення українсько-китайського співробітництва 24 листопада 2017 року Південноукраїнський національний педагогічний університет імені К. Д. Ушинського відвідали представники Посольства Китайської Народної Республіки в Україні.

Під час робочої зустрічі ректора Університету Ушинського академіка Олексія Яковича Чебикіна з Першим секретарем Посольства КНР в Україні паном Ван Дацзюнем і Третім секретарем Посольства паном Лю Таєм були обговорені такі питання, як-от: функціонування університетського Освітньо-культурного центру “Інститут Конфуція”; започаткування курсів підвищення кваліфікації китайських викладачів і волонтерів, а також можливості професійного вдосконалення українських учителів китайської мови; розширення наукового співробітництва між закладами вищої освіти України та Китаю; організації освітніх виставок та презентацій для абітурієнтів та представників бізнесу; збільшення кількості академічних обмінів та стажувань для студентів, аспірантів та викладачів; подальших шляхів економічного та культурного розвитку обох країн-партнерів тощо.

Університет Ушинського став першим вишем, який відвідали високі китайські гості під час свого перебування в м. Одесі.

Останнє оновлення: Неділя, 26 листопада 2017, 11:26