Розширене засідання кафедри з присутністю ректорату університету та гостей з провідних вищих навчальних закладів України

23 листопада 2017 року з нагоди 25-річчя кафедри політичних наук і права відбулося розширене засідання кафедри з присутністю ректорату університету та гостей з провідних вищих навчальних закладів України. З вітальним словом виступив ректор О. Я. Чебикін, який відзначив вагомий внесок кафедри в наукову діяльність університету. До привітань долучилися проректори університету Т. І. Койчева та А. М. Ананьєв, а також вчений секретар Н. Ф. Босак. Кафедра політичних наук і права висловлює вдячність за теплі слова та привітання!

Останнє оновлення: Вівторок, 28 листопада 2017, 17:57