Круглий стіл «Роль ЗМІ в демократичному суспільстві»

30 листопада 2017 року в межах святкування 25-річчя кафедри політичних наук і права Університету Ушинського було проведено круглий стіл на тему «Роль ЗМІ в демократичному суспільстві». Основними спікерами круглого столу виступили визнані фахівці в сфері журналістики – пан Андре Льорш (Швейцарія), який є журналістом, викладачем журналістики, офіційним спостерігачем Спеціальної моніторингової місії ОБСЄ в Україні та пан Сергій Братчук - військовий журналіст, блогер, який має досвід роботи в друкованих та телевізійних ЗМІ в Україні, висвітлює події в  Україні, зоні АТО та в місті Одесі.

Андре Льорш

Сергій Братчук

Учасниками круглого столу були студенти 1-2 років навчання зі спеціальностей «Політологія», «Право» та «Журналістика», які мали змогу поспілкуватися зі спікерами про сучасні вимоги до журналістської роботи та якості матеріалів, фейкову інформацію, безпеку професії тощо. Вийшла плідна дискусія, яка стосувалася і світових стандартів діяльності ЗМІ, і особливостей їхнього функціонування в Україні.

Останнє оновлення: Середа, 06 грудня 2017, 09:34