Зустріч особового складу корабля USS James E. Williams і студентів Університету Ушинського.

29 листопада 2017 року під час заходу в порт м. Одеси есмінцю Військово-морських Сил США «Джеймс Уильямс» USS James E. Williams відбулась традиційна шефська зустріч особового складу корабля і студентів Університету Ушинського.

В ході зустрічі членами екіпажу та студентами університету була проведена спільна робота по наведенню ладу в навчальному корпусі «Час трудової допомоги», якій закінчився спортивними змаганнями і дружнім спілкуванням.

Від імені ректора, академіка О. Я. Чебикіна команді есмінцю були вручені грамоти і почесні відзнаки.

Ми вдячні представнику військового аташе США в Україні Девіду Лангісу і командиру корабля Алену Сигрісту за захід, при якому постійні зустрічі американських моряків та студентів університету стають традиційними.

Останнє оновлення: П'ятниця, 01 грудня 2017, 18:59