ІІІ Міжнародний конкурс «Музика єднає нас» на краще виконання творів німецьких композиторів на факультеті музичної та хореографічної освіти

З 23 по 26 листопада на факультеті музичної та хореографічної освіти відбувся третій Міжнародний конкурс юних музикантів «Музика єднає нас», присвячений виконанню творів німецьких композиторів.

Конкурс організовано сумісно з Благодійним фондом «Баварський дім, Одеса», він традиційно   підтримується  Департаментом культури і туризму Одеської міської ради, почесними консульствами Німеччини та Австрії.

У творчих змаганнях взяли участь 48 юних музикантів − учнів дитячих музичних шкіл та шкіл мистецтва, спеціалізованої школи- інтернату імені проф. П. С. Столярського, студенти ПНПУ імені К. Д. Ушинського та ОНМА імені А. В. Нежданової.

Журі конкурсу в різних номінаціях очолювали: Народний артист України Анатолій Дуда (вокал), Заслужений діяч мистецтв України Тетяна Фоміна (фортепіано), Заслужений артист України Володимир Чекалюк (струнні та духові інструменти).

Фото «1. Журі та організатори  конкурсу» 2. «Вручення грамоти»  3. «грамота і медаль»

На конкурсі були широко представлені різні інструменти: фортепіано, скрипка, контрабас, духові інструменти –саксофон, флейта, фагот тощо.

У номінації «вокал» першу премію в різних вікових категоріях отримали учень 2-го класу ДМШ Кароліно-Бугазу Валентин Глєбов (педагог – Головко О.В.), магістрантка педагогічного університету Марія Самуляк (клас Толстової Н.М.), студенти й магістранти ОНМА Гамбаль Мирослава, Молорова Анастасія, Кнігницька Маргарита. Другі премії отримали наші студенти - Юлія Яворська (вокал), Сайтарли Ганна (викладач О. А. Гудзь) та Карина Широо (клас доц. Лебедєвої І. О.). У номінації «фортепіано» перше місце посіли учениця школи ім. П. Столярського Демирель Мелісса (клас Фоміної Т. М.), магістрантка ОНМА (клас проф. Дашковського В. Я.). Другу премію отримали студенти ПНПУ ім. К.Д. Ушинського Падалка Аліна (клас проф. Ребрової О. Є.), Олексій Вапняр (клас доц. Горожанкіної О. Ю.).

У номінації «інструментальні ансамблі» першу премію отримав інтернаціональний струнний квартет факультету музичної та хореографічної освіти (клас доц. Кьон В.В.). Гран-прі журі одноголосно присудило інструментальному квартету у складі братів Ігоря Глушенка (кларнет), Віктора Глушенка (контрабас), Лариси Калякіної (скрипка) та Аміни Чабанзаде (фортепіано).

26 листопада в Золотій залі Літературного музею відбулися концерт та нагородження переможців конкурсу грамотами, медалями, сертифікатами Баварського дому на  безкоштовні заняття  іноземною мовою та цінними подарунками, які були вручені юним музикантам представниками почесного консула Німеччини пана Олексія Кіфака, почесного консула пана Андрія Ставниця, ініціатором та організатором конкурсу, завідуючою кафедри музичної теорії і вокалу Наталією Кьон.

Останнє оновлення: Понеділок, 04 грудня 2017, 08:29