Благодійний візит студради до дитячого притулку

У рамках благодійної ярмарки "Народи світу" у Південноукраїнському національному педагогічному університеті імені К. Д. Ушинського було зібрано 6 тис. грн. На ці кошти представники Студентської ради університету придбали подарунки для маленьких мешканців дитячого притулку.
Студрада Університету Ушинського висловлює щиру вдячність усім тим, хто долучився до благодійної ярмарки "Народи світу". Майбутні освітяни грали з дітлахами, малювали, співали, танцювали. Зібрані кошти було скеровано на закупівлю необхідних речей для дитячого притулку (в Одеській області), як-то: постільної білизни; махрові рушників; шкарпеток; кухонного приладдя; канцтоварів; солодощів та фруктів.
Останнє оновлення: Середа, 06 грудня 2017, 09:18