Студенти університету успішно виступили на співочому конкурсі «Одеське бельканто»

3 грудня у  Воронцовському палаці пройшов гала-концерт на завершення ІХ міського конкурсу академічного співу «Одеське бельканто». Нагадаємо, бельканто - техніка вокального виконання, особливо поширена в італійському оперному мистецтві. У конкурсі взяли участь студенти вишів Одеси, Хмельницька, Вінниці, Харькова.

Почесне звання Лауреатів  І ступеню одержали студентки факультету музичної та хореографічної освіти Південноукраїнського національного педагогічного університету імені К. Д. Ушинського Самуляк Марія (клас викладача Толстової Н.М.) та Бесчасна Маргарита (клас викладача Шафарчук Т. Г.).

Щиро вітаємо наших переможців та їхніх наставників і бажаємо нових яскравих злетів і перемог!

Останнє оновлення: Середа, 06 грудня 2017, 17:33