Тиждень права та правової освіти в Університеті Ушинського

6 грудня 2017 року кафедра політичних наук і права, Центр соціально-політичних досліджень «Політикус» та Головне територіальне управління юстиції в Одеській області провело спільний захід в межах тижня права та правової освіти для студентів 1-2 курсів спеціальності «Право», на який запросило представників різних юридичних професій для дискусії про юридичну освіту, правничі професії  та особливості їх здійснення в сучасній Україні.

На зустріч були запрошені суддя Київського районного суду м. Одеси, представник прокуратури, Національної поліції, патрульної служби, нотаріус, юрисконсульт та інші. У форматі дискусії студенти дізналися про умови набуття професії, досвід, необхідні знання та навички по кожній зі спеціалізацій юридичної освіти, що безперечно є вагомим кроком на шляху визначення себе в майбутній професії.

Останнє оновлення: Середа, 06 грудня 2017, 17:32