Всесвітній день боротьби зі СНІДом

04.12.2017 року в актовій залі головного корпусу Університету Ушинського, завдяки підтримці студентської ради та Первинної профспілкової організації, відбулася відкрита лекція, присвячена Всесвітньому дню боротьби зі СНІДом. Під час інформаційної бесіди студенти отримали відповіді на безліч актуальних питань. Після лекції кожен студент мав змогу зробити експрес-тест на наявність ВІЛ-інфекції та одразу отримати результати. Головна мета заходу – розуміння нацією небезпечних викликів (зокрема у сфері здоров'я і не тільки), що формує сьогодення. Заходи відбулися під гаслом: "Захисти себе – володій інформацією!"

Останнє оновлення: Середа, 13 грудня 2017, 18:15