Підводячи підсумки 2017 року, адміністрацією Університету було визначено переможців серед професорсько-викладацького складу та студентів у різних сферах діяльності.

Переможцями серед професорсько-викладацького складу та співробітників визнані:

в номінації найкращий декан – Білова Наталя Костянтинівна;

в номінації найкращий завідувач кафедри – Долженков Олег Олександрович;

в номінації найкращий науковець – Санніков Олександр Ілліч;

в номінації найкращий професор – Княжева Ірина Анатоліївна;

в номінації найкращий доцент – Ростецька Світлана Іванівна;

в номінації найкращий викладач – Мустафа Явуз;

в номінації найкращий керівник відділу – Тагієва Ірина Сергіївна;

в номінації найкращий спеціаліст – Артемчук Юлія Миколаївна;

в номінації найкращий куратор - Тамбовська Кристина Вікторівна.

 

Переможцями серед студентів визнані:

в номінації найкращий студент університету – Столбова Юлія;

в номінації найкращий математик – Сліж Андрій;

в номінації найкращий фізик – Мельниченко Володимир;

в номінації найкращий інформатик – Халецька Катерина;

в номінації найкращий психолог – Окул Ілля;

в номінації найкращий історик – Лучінський Ілля;

в номінації найкращий політолог – Мицко Ірина;

в номінації найкращий філософ – Чурікова Катерина;

в номінації найкращий юрист – Паламарчук Тетяна;

в номінації найкращий майбутній вихователь – Геворкян Флора;

в номінації найкращий логопед – Ковальова Катерина;

в номінації найкращий майбутній вчитель початкових класів – Іванчо Олена;

в номінації найкращий дизайнер – Сорока Христина;

в номінації найкращий художник – Граненко Дар’я;

в номінації найкращий фахівець із технологій – Батвінін Дмитро;

в номінації найкращий фахівець із декоративного мистецтва – Гнилуша Наталя;

в номінації найкращий рекламіст – Вінковська Аліна;

в номінації найкращий вокаліст – Самуляк Марія;

в номінації найкращий хореограф – Борисова Емілія та Калугіна Марина;

в номінації найкращий музикант – Падалка Аліна;

в номінації найкращий філолог української мови – Бітунова Тетяна;

 

Переможцями серед спортсменів визнані:

найкращий борець – Малумов Сергій (самбо) та Магамедов Руслан (греко-римська боротьба);

найкращий гандболіст – Гадельшин Едуард та Тарасюк Тетяна;

найкращий волейболіст – Макаревич Ганна та Кравчук Іван;

найкращий футболіст - Ковальчук Іван та Власик Яна;

найкращий баскетболіст – Павлов Сергій та Мусієнко Юлія;

найкращий плавець – Савшак Вікторія;

найкращий гімнаст – Джиоєва Юлія.

Останнє оновлення: Середа, 10 січня 2018, 13:09

    

  fnsnf visegrad fundУрядовий контактний центр                                                                  eua konfucius    
  tempus pedpresa mon.gov observatory