В університеті проведено семінар-тренінг «Крок до комунікативної майстерності»

22 січня та 8 лютого 2018 року в бібліотеці Державного закладу «Південноукраїнський національний педагогічний університет імені К. Д. Ушинського», для підвищення професійної майстерності бібліотечних працівників відбувся семінар-тренінг за темою «Крок до комунікативної майстерності». Організаторами заходу виступили фахівці психологічної служби університету – М. П. Літвінова , А. В. Кир’янова. Метою семінару-тренінгу було опанування бібліотекарями ефективного спілкування з учасниками освітнього процесу за допомогою психологічних вправ. Співробітники бібліотеки Університету Ушинського отримали корисні рекомендації з розвитку і вдосконалення комунікативних навичок.

Останнє оновлення: Вівторок, 13 лютого 2018, 11:10