Святкуємо Китайський Новий 2018 рік – рік Жовтого Земляного Собаки!

15 лютого 2018 року в Освітньо-культурному центрі «Інститут Конфуція» Південноукраїнського національного педагогічного університету імені К. Д. Ушинського відбувся захід, присвячений зустрічі Китайського Нового року – року Жовтого Земляного Собаки. У святкуванні брали участь усі викладачі та волонтери «Інституту Конфуція», які із задоволенням готували традиційні китайські страви (цзяозци, сіху цуюй), співали традиційні пісні, обмінювалися подарунками.

На святковий захід завітали почесні гості, викладачі факультету іноземних мов, представники ректорату Університету Ушинського, які привітали китайських колег із Новим роком (新春佳节 xīnchūn jiājié), що символізує початок весни.

Вітаємо всіх китайських викладачів і студентів з весняним святом і бажаємо кожному в Новому році за східним календарем досягти найвищих результатів на освітянській ниві!

Останнє оновлення: Понеділок, 19 лютого 2018, 17:11