Універистет відкрив освітні курси для військовослужбовців за проектом "Україна-Норвегія"

20 лютого 2018 року Південноукраїнським національним педагогічним університетом імені К. Д. Ушинського відкрито навчальні курси для військовослужбовців на базі 28-ої окремої механізованої бригади, що дислокується у селищі Чорноморське Одеської області.

Навчання проходитиме в межах реалізації міжнародного проекту "Україна-Норвегія". По завершенні курсової підготовки за програмою "Менеджмент підприємницької діяльності" офіцери, прапорщики, військовослужбовці строкової служби та члени їхніх сімей отримують свідоцтво про перепідготовку Університету Ушинського, диплом норвезького Університету NORD та міжнародний сертифікат.

Відкриття групи слухачів на базі 28 окремої механізованої бригади

Останнє оновлення: Четвер, 22 лютого 2018, 16:52