Проведено тренінг-тестування з біології для абітурієнтів

24 лютого 2018 року кафедрою біології і основ здоров’я Південноукраїнського національного педагогічного університету імені К. Д. Ушинського було проведено тренінг-тестування з біології для майбутніх абітурієнтів. У тестуванні взяли участь учні випускових класів закладів загальної середньої освіти м. Одеси.

Завідувачем кафедри А. І. Босенком було проведено екскурсію по факультету фізичної реабілітації, під час якої учні відвідали спеціалізовані аудиторії, навчальні лабораторії, спортивні зали, отримали консультації з питань вступу на обрані спеціальності тощо. Після проведення екскурсії викладачами було оприлюднено результати тестування та зроблено якісний аналіз відповідей майбутніх абітурієнтів.

Останнє оновлення: П'ятниця, 02 березня 2018, 17:25