Спортивні змагання з настільного тенісу

IMG_5870

20-22 березня 2014 року під егідою Південноукраїнського національного університету імені К. Д. Ушинського проходили змагання Всеукраїнської об’єднаної ліги настільного тенісу серії «Лімейдж-К» (серед юнаків та дівчат 1999 р.н. та молодших) та «Лімейдж-Ю» (серед юнаків та дівчат 1996 р.н. та молодших).

У змаганнях взяли участь 78 юних спортсменів, з яких у змаганнях кадетів – 24 юнаки та 18 дівчаток, у змаганнях юніорів – по 18 юнаків та дівчат. Спортсмени представляли міста Одесу, Вознесенськ, Дніпропетровськ, Нову Каховку, Миколаїв, Ізмаїл, Донецьк та Ялту.

За результатами 3 днів впертої боротьби призові місця розподілились таким чином:

• 1. Серед хлопчиків-кадетів переможцями стали:
  • І місце – Маслій Д. (м. Дніпропетровськ)
  • ІІ місце – Шокарев В. (м. Ізмаїл)
  • ІІІ місце – Кабанов М. (м. Вознесенськ).
  • 2. Серед дівчаток-кадетів переможницями стали:
  • місце – Євтодій Д. (м. Одеса)
  • ІІ місце – Кануннікова В. (м. Дніпропетровськ)
  • ІІІ місце – Івахів В. (м. Одеса).
  • 3. Серед хлопчиків-юніорів переможцями стали:
  • І місце – Ратушняк В. (м. Дніпропетровськ)
  • ІІ місце – Тоткало В. (м. Нова Каховка)
  • ІІІ місце – Коровіченко В. (м. Ізмаїл).
  • 4. Серед дівчаток-юніорок переможницями стали:
  • І місце – Почтаренко О. (м. Одеса)
  • ІІ місце – Євтодій Д. (м. Одеса)
  • ІІІ місце – Собченко О. (м. Одеса).

Університет вітає переможців!

25-29 березня 2014 року у м. Жовкві Львівської області відбулись змагання ІІІ туру І ліги Клубного Чемпіонату України з настільного тенісу серед чоловіків. Участь у змаганнях брали 12 клубів з різних регіонів України. Кольори нашого університету в цих змаганнях захищала команда «Буревісник» (капітан команди – студент ІІІ курсу 3 групи факультету фізичного виховання Дубровін Дмитро Євгенович, головний тренер команди – зав. кафедрою теорії і методики фізичного виховання, лікувальної фізкультури та спортивної медицини Романчук Олександр Петрович).

За результатами трьох турів команда «Буревісник» посідає ІІ місце, набравши 60 очок. Наша команда на 4 очки випереджає найближчих конкурентів – команди м. Суми, м. Кіровограду та м. Ялти. Проведення вирішального туру, за підсумками якого вирішуватиметься вихід команди до вищої ліги, заплановано на базі університету (за адресою Фонтанська дорога, 4) у термін з 21 по 25 травня 2014 року.

Запрошуємо всіх бажаючих!