Урочисте вручення дипломів магістрам

26 лютого урочисте вручення дипломів магістрам – випускникам 2018 року відбулося на факультеті музичної та хореографічної освіти. Свято пройшло в урочистій обстановці. Декан факультету Білова Н. К. привітала випускників із закінченням  університету й зазначила, що  вручення дипломів – це особливе свято, яке одночасно радісне, і з нотками суму та побажала випускникам стати успішними людьми, висувати перед собою досяжну мету і добиватися свого, щоб кожен з них знайшов роботу, яка б приносила матеріальне та моральне задоволення.

Заступник декана з виховної роботи Горожанкіна О.Ю. подякувала батькам, що довірили своїх дітей та віддали їх на навчання до університету  та наголосила, що отримані знання дадуть змогу молодим фахівцям  бути конкурентноспроможніми і самостійно вирішувати складні професійні завдання. З вітальним словом до випускників звернулася завідувач кафедри теорії музики і вокалу Кьон Н.Г., яка  побажала випускникам успішної реалізації у професії, В свою чергу магістри підготували традиційний прощальний «Капусник», подарувавши надзвичайний настрій усім гостям свята.

Щиро вітаємо наших випускників  із закінченням навчання та бажаємо   миру і добра, успіхів і високих професійних досягнень!

Останнє оновлення: Неділя, 04 березня 2018, 15:56