Продовжено українсько-ізраїльську академічну співпрацю в галузі викладання історії

Посольством Держави Ізраїль в Україні організовано серію онлайн-зустрічей студентів і викладачів із відомими ізраїльськими дослідниками історії держав-партнерів у межах реалізації спільного міжнародного проекту “Пам’яті жертв Голокосту: ніколи знову” на базі Освітнього науково-інформаційного та культурного центру Держави Ізраїль при Південноукраїнському національному педагогічному університеті імені К. Д. Ушинського.

13 березня 2018 року учасники освітнього процесу історико-філософського відділення соціально-гуманітарного факультету Університету Ушинського мали змогу поспілкуватися в онлайн-режимі з провідним науковцем Ізраїльського національного меморіального центру Яд ва-Шем доктором Ароном Шнеєром з міста Єрусалим на тему “Військовополонені та місцеві жителі: зрада й порятунок”.

Підсумкова лекція ізраїльського вченого, що відбудеться 27 березня 2018 року, буде присвячена невідомим сторінкам історії — темі “Нестворений легіон. Про створення єврейських частин Червоної Армії”.

Місце проведення: Освітній науково-інформаційний та культурний центр Держави Ізраїль (вул.Старопортофранківська, 26, аудиторія 25). Початок лекцій о 14.00.

За додатковою інформацією та для запису можна звертатись до керівника Освітнього науково-інформаційного та культурного центру Держави Ізраїль Університету Ушинського  Слободянюк Анни Анатоліївни за тел.: (063) 361-73-60.

Останнє оновлення: Вівторок, 13 березня 2018, 20:06