Викладачі Університету Ушинського в рейтингу “100 успішних жінок Одеського регіону”

09 березня 2018 року в м. Одесі відбулася урочиста церемонія нагородження переможниць щорічного рейтингу “100 успішних жінок Одеського регіону”, що був організований благодійним фондом “Журналісти за демократію” та інформаційним агентством “Одеса-медіа”.

Попередній список із 150 жінок був визначений оргкомітетом рейтингу. Протягом лютого 2018 року він доповнювався іменами тих, кого пропонували одесити. В результаті експертна рада вибрала 100 найуспішніших із 230 кандидаток. Усі лауреатки були поділені по 11 номінаціях: бізнес і підприємництво, громадська діяльність, держслужба, юриспруденція, наука і освіта, охорона здоров`я, культура і мистецтво, психологія і особистісний розвиток, мода і стиль, ЗМІ і блогери, а також особлива категорія.

Переможниць експертного і народного голосувань урочисто нагородили в концертно-виставковому комплексі Одеського морського вокзалу.

Лауреатом Третього щорічного рейтингу “100 успішних жінок Одеського регіону” в номінації “Наука і освіта” стала завідувач кафедри математики та методики її навчання Південноукраїнського національного педагогічного університету імені К. Д. Ушинського, доктор педагогічних наук, професор, член-кореспондент Національної академії педагогічних наук України Скворцова Світлана Олексіївна.

За результатами “Народного голосування” до ТОП-30 рейтингу увійшла доктор соціологічних наук, професор кафедри філософії і соціології та менеджменту соціокультурної діяльності Університету Ушинського, голова ГО “Південноукраїнське відділення Соціологічної асоціації України” Лісеєнко Олена Василівна.

Колектив університету вітає професорів С. О. Скворцову й О. В. Лісеєнко з перемогою і бажає подальших успіхів у професійній діяльності!

Стаття підготовлена за матеріалами Інформаційного агентства “Одеса-медіа”

Останнє оновлення: Вівторок, 13 березня 2018, 20:14