Ольга Мікулінська — переможець конкурсу “Мадам Одеса-2018”

06 березня 2018 року у Південній Пальмірі відбувся ХХІ творчий конкурс “Мадам Одеса-2018”, що проводився під егідою Клуба “Мадам Одеса”.

За результатами шести різножанрових конкурсних програм високоповажаним журі була визначена переможниця — кандидат філософських наук, доцент кафедри музичного мистецтва і хореографії факультету музичної та хореографічної освіти Південноукраїнського національного педагогічного університету імені К. Д. Ушинського Ольга Сергіївна Мікулінська, якій і було присвоєне почесне звання “Мадам Одеса-2018”.

Академічна спільнота Університету Ушинського щиро вітає талановиту колегу з перемогою, бажає і в подальшому привносити одеський колорит у творчу підготовку студентської молоді!

Останнє оновлення: Середа, 14 березня 2018, 10:53