Відбулася церемонія вручення дипломів студентам магістратури спеціальності 073 «Менеджмент»

16 березня 2018 року в блакитній залі Університету Ушинського відбулася урочиста церемонія вручення дипломів студентам магістратури спеціальності 073 «Менеджмент», яким присвоєно кваліфікацію «Магістр з управління, керівник підприємства, установи та організації (у сфері освіти та виробничого навчання), менеджер освітніх програм)».

Випускникам вручили дипломи перший проректор з навчальної та науково-педагогічної роботи Копусь Ольга Антонівна, завідувач кафедри освітнього менеджменту та публічного управління Долженков Олег Олександрович.

Серед випускників – сучасні керівники-лідери освітньої галузі: директор Одеської гімназії № 9 Одеської міської ради Одеської області Копач С. О. (з відзнакою), в. о. директора Вищого навчального комунального закладу «Одеське педагогічне училище» Горанська В. П., заступник директора Білгород-Дністровського державного аграрного технікуму Зайченко М. Д, заступник директора Хлібодарської ЗОШ І-ІІІ ступенів Біляївської районної ради Одеської області Єкимова І. О.

Останнє оновлення: Понеділок, 19 березня 2018, 20:11