До Дня добровольця

До Дня добровольця України 19 березня 2018 року в Університеті Ушинського відбувся виховний захід у формі лекції-зустрічі, спрямованої на виховання патріотизму та почуття національної гідності за темою «Гібридна війна, її форми та протидії агресії». Участь у заході взяли представники ГО «Рада Громадської безпеки»: інструктор-волонтер Михайло Лаврецький, учасник АТО, Олександр Канібор, радник Міністра культури України з формування військової політики та взаємодії з військовими підрозділами та інші члени організації. Після розмови з гостями університету студенти мали змогу написати на прапорі України свої побажання добровольцям, які перебувають у зоні військових подій. Прапор від студентів Університету Ушинського з побажаннями найскорішої перемоги українським захисникам та повернення живими додому поїде в зону ООС.

Останнє оновлення: Четвер, 29 березня 2018, 10:13