14-16 березня 2018 року (м. Ірпінь) викладачі університету Тамбовська К., Шпаляренко Ю. (факультет початкового навчання) та Кон О., Сокаль М. (філологічний факультет) взяли участь у семінарі-тренінгу «Формування громадянських компетентностей у майбутніх учителів початкової школи» (Швейцарсько-український проект «Розвиток громадянських компетентностей в Україні-DOCCU», компонент ІУ/ модуль А). Педагоги вивчали ключові поняття та принципи освіти для демократичного громадянства та освіти з прав людини, розглядали можливості підготовки майбутніх учителів початкової школи до реалізації  освітнього процесу, заснованого на демократичних цінностях.

Останнє оновлення: Вівторок, 20 березня 2018, 21:04