Вітаємо переможців V Міжнародного хорового форуму імені Героя України Анатолія Авдієвського

Мішаний хор факультету музичної та хореографічної освіти Південноукраїнського національного педагогічного університету імені К. Д. Ушинського (худ. керівник професор Ж. Х. Косинський, хормейстер О. П. Віла-Боцман, концертмейстер О. Г. Рудякова) став Лауреатом І ступеню V Міжнародного хорового форуму «Як серцю виспівать себе», що проходив 15-16 березня 2018 року в місті Києві.

У номінації «Вокально-хорові ансамблі» звання Лауреату одержав та посів І місце ансамбль студентів 3 року навчання Університету Ушинського (худ. керівник - доцент Є. М. Бондар, концертмейстер О. Г. Рудякова).

Мета проведення форуму: організація ціннісно-смислової діяльності студентської молоді у формуванні її творчого потенціалу; збереження та поширення традицій українського вокально-хорового мистецтва; пошук нових форм та стилів дитячого, юнацького і молодіжного вокально-хорового виконавства; встановлення творчих контактів з вокально-хоровими колективами різних країн для обміну досвідом.

Щиро вітаємо наших переможців та їхніх наставників!

Бажаємо натхнення, віри у свої сили, невичерпної енергії, упевненості у подальших конкурсних випробуваннях!

Останнє оновлення: Четвер, 29 березня 2018, 10:04