Вітаємо з перемогою у ІІ турі Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт із галузі «Гендерні дослідження»

21-22 березня 2018 року у Херсонському державному університеті відбувся IІ тур Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт із галузі «Гендерні дослідження».

На підставі відкритого обговорення наукових робіт та доповідей учасників науково-практичної конференції із галузі «Гендерні дослідження» студентка факультету дошкільної педагогіки та психології Державного закладу «Південноукраїнський національний педагогічний університет імені К. Д. Ушинського» Анастасія Чернолуцька виборола друге місце.

За високу якість наукової роботи галузева конкурсна комісія нагородила дипломом IІ ступеня Анастасію Чернолуцьку і грамотою - наукового керівника, доктора педагогічних наук, доцента Олексія Анатолійовича Листопада.

Бажаємо успіхів і подальших наукових здобутків!

Останнє оновлення: Четвер, 29 березня 2018, 09:48