В університеті Ушинського проведено психологічний тренінг зі студентами

13 березня 2018 року в Державному закладі «Південноукраїнський національний педагогічний університет імені К. Д. Ушинського» психологічною службою було проведено тренінг «Формування життєвих цілей». Його учасниками стали іноземні студенти 4 року навчання соціально-гуманітарного факультету.

Мета тренінгу полягала у вивченні цілепокладання, у формуванні навичок планування та досягнення поставлених цілей, а також усвідомлення своїх внутрішніх обмежень.

Усі учасники тренінгу ознайомилися з впливом особистісних особливостей на життєвий шлях людини, зрозуміли важливість розвитку здатності ухвалювати рішення і бути відповідальним за свій вибір.

Тренінг пройшов у злагодженій та дружній атмосфері.

Останнє оновлення: Середа, 28 березня 2018, 19:04