В Університеті Ушинського відзначили Новруз!

23 березня 2018 року, за підтримки ректорату Південноукраїнського національного педагогічного університету імені К. Д. Ушинського, туркменські та українські студенти організували зустріч весняного новорічного свята «Новруз».

Учасників свята привітали начальник відділу міжнародних зв`язків університету С. В. Скороход та директор студентського клубу Т. О. Іщенко.

Кращі туркменські студенти Університету Ушинського були відзначені грамотами за успіхи у навчанні та активну громадську роботу. Наразі в університеті навчається за різними програмами підготовки 216 громадян Туркменістану.

До свята Новруз туркменськими й українськими студентами була підготовлена яскрава концертна програма, під час якої були продемонстровані вокальні та хореографічні таланти, організований показ національної туркменської моди.

Останнє оновлення: Середа, 28 березня 2018, 19:11