Наукові здобутки студентів факультету іноземних мов

22-23 березня 2018 року у Львівському національному університеті ім. І. Я. Франка відбувся ІІ тур Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціальності «Переклад».

На цьому конкурсі Південноукраїнський національний педагогічний університет імені К. Д. Ушинського представили студентки ІV року навчання факультету іноземних мов Ю. Орлова й А. Чепурна.

Дослідження студентів-майбутніх перекладачів англійської мови були виконані під керівництвом кандидата філологічних наук, доцента кафедри перекладу і теоретичної та прикладної лінгвістики Жмаєвої Наталії Сергіївни.

Отже, грамотою за «Креативність у науковому пошуку» була нагороджена Чепурна Альона Олександрівна. Грамоту за «Актуальність теми дослідження та поширення ідей українського перекладацтва» отримала Орлова Юлія Олександрівна.

Науковому керівнику і його вихованцям бажаємо натхнення, нових наукових та професійних досягнень!

Останнє оновлення: Середа, 28 березня 2018, 19:14