В Університеті Ушинського відбувся тренінг для вчителів програми Access

«Скажи мені – і я забуду, навчи мене – і я запам’ятаю, залучи мене – і я навчусь» (Бенджамін Франклін). Під таким гаслом 23-24 березня 2018 року на базі Південноукраїнського національного педагогічного університету імені К. Д. Ушинського, за підтримки Посольства США в Україні, відбувся тренінг для вчителів програми Access Південного регіону нашої держави.     Модератором від США виступила викладач англійської мови пані Джої Фордайс. Від Університету Ушинського в проведенні тренінгу взяла участь  координатор та викладач програми Access, викладач кафедри германської філології та методики викладання іноземних мов Анна Анатоліївна Слободянюк.

Упродовж дводенного тренінгу вчителі Одещини мали можливість більше дізнатися про різноманітні техніки навчання учнів письма, долучитися до розробки уроку граматики за комунікативним підходом, з’ясувати, яким чином на практиці працює таксономія Блума, обговорити сучасні методи оцінювання знань учнів, а також способи залучення учнів до критичного мислення. Наприкінці тренінгу учителі застосували на практиці набуті знання під час проведення заняття з 20 учнями програми Access.

Останнє оновлення: Середа, 28 березня 2018, 19:18