ВИВЧЕННЯ АНГЛІЙСЬКОЇ ДЛЯ УСПІШНОЇ ІНТЕРКУЛЬТУРНОЇ КОМУНІКАЦІЇ

26 березня 2018 року на факультеті іноземних мов Південноукраїнського національного педагогічного університету імені К. Д. Ушинського відбулася відкрита лекція "Міжкультурні комунікації", яку провела пані Сью А. Міллер, представник Університету Вермонта (м. Берлінгтон, США).

Викладач представляла американські міжнародні програми Global Gateway (GGP) та Управління міжнародної освіти (OIE), які орієнтовані на іноземних студентів.

Під час заняття майбутні філологи обговорили актуальні питання  освіти та культури США. Найбільший інтерес в учасників відкритої лекції викликали особливості адаптації до життя в іншій країні, питання етикету, досягнення успіху в професійній діяльності в галузі культури, охорони здоров'я та безпеки.

Наприкінці зустрічі декан факультету іноземних мов, доцент О. В. Попова висловила побажання про подальшу співпрацю в академічній сфері з Університетом Вермонт.

Останнє оновлення: Середа, 28 березня 2018, 19:22