Обговорення проекту Концепції розвитку педагогічної освіти

28 березня 2018 року на виконання рішення Колегії Міністерства освіти і науки України від 22 лютого 2018 року в м. Одесі на базі Південноукраїнського національного педагогічного університету імені К. Д. Ушинського відбувся Круглий стіл щодо обговорення проекту Концепції розвитку педагогічної освіти за участю представників директорату вищої освіти та освіти дорослих МОН України.

Від робочої групи з розробки нової Концепції розвитку педагогічної освіти виступив Олег Ігорович Шаров, генеральний директор Директорату вищої освіти та освіти дорослих Міністерства освіти і науки України.

У роботі круглого столу взяли участь науково-педагогічні працівники та студенти Південноукраїнського національного педагогічного університету імені К. Д. Ушинського, інших закладів вищої освіти регіону, представники обласного, міського департаментів освіти і науки, закладів професійної (професійно-технічної), загальної середньої, позашкільної, дошкільної освіти Одещини.

У межах обговорення нового документу відбулися виступи: ректора Університету Ушинського академіка О. Я. Чебикіна, який підкреслив важливість модернізації педагогічної освіти й запропонував підготувати проект Постанови Кабінету Міністрів України “Про схвалення національних пріоритетів розвитку педагогічної освіти України”; академіка А. М. Богуш, яка зазначила важливість урахування кращого досвіду роботи та підготовки фахівців у національній системі дошкілля при розробці нової Концепції, а також інших науковців, керівників закладів загальної середньої освіти, вчителів та студентів педагогічних спеціальностей.

Останнє оновлення: Четвер, 29 березня 2018, 20:32