Церемонія вручення дипломів випускникам магістратури за спеціальностями 014 «Середня освіта (мова і література (англійська))» і «035 Філологія (Перекладз англійської українською)»

22 березня 2018 року на факультеті іноземних мов Університету Ушинського відбулася церемонія вручення дипломів випускникам магістратури за спеціальностями 014 «Середня освіта (мова і література (англійська))» і «035 Філологія (Переклад з англійської українською)», яким присвоєно кваліфікації «Філолог. Викладач мови (англ.) і світової літератури» та «Філолог. Перекладач англійської мови. Викладач теорії і практики перекладу», відповідно.

Серед випускників – провідні вчителі й перекладачі англійської мови, представники органів виконавчої влади, економісти і психологи.

Магістрам вручила дипломи декан факультету іноземних мов Попова Олександра Володимирівна. З урочистою промовою, присвяченою пам’ятній даті отримання дипломів кваліфікованих фахівців-філологів, виступили доценти кафедри германської філології та методики викладання іноземних мов, а також кафедри перекладу і теоретичної та прикладної лінгвістики: А. І. Демчук, І. О. Лук’янченко і К. І. Зайцева.

Щиру вдячність за наполегливу працю в галузі професійної підготовки філологів висловили випускники завідуючим випускаючих кафедр д. філол. н., проф. Т. М. Корольовійі к. філол. н., проф. Т. Є. Еременко.

Останнє оновлення: П'ятниця, 30 березня 2018, 14:56