«Студентська весна – 2018»

Студентська рада повідомляє, що 29.03.2018 року студенти Університету Ушинського взяли участь у конкурсі «Студентська весна – 2018», що відбувся в клубі "Palladium". Талановиті представники нашого університету здобули 🏅ГРАН-ПРІ🏅, посіли три перших місця у номінаціях: "вокал", "соло", "мала та велика хореографія"!
💐Висловлюємо щиру вдячність Діденко Дарії (факультет музичної та хореографічної освіти), Карпенко Анні (факультет музичної та хореографічної освіти), Логвіненко Катерині (факультет початкового навчання) та хореографічному колективу «Орхестра» під керівництвом старшого викладача Ніни Лісовської.
Останнє оновлення: Середа, 04 квітня 2018, 09:01