ВИВЧАТИ АНГЛІЙСЬКУ І КИТАЙСЬКУ МОВИ ДЛЯ УСПІШНОЇ ПРОФЕСІЙНОЇ КОМУНІКАЦІЇ!

12 квітня 2018 року декан факультету іноземних мов Південноукраїнського національного педагогічного університету імені К. Д. Ушинського О. В. Попова і керівник з китайського боку Освітньо-культурного центру «Інститут Конфуція» Дін Сінь відвідали Адміністрацію морського порту «Южний» (м. Южне Одеської області) з метою проведення профорієнтаційної роботи в контексті здобуття базової і другої вищої освіти в галузі іноземних мов (англійської, китайської, турецької тощо).

Олександра Попова презентувала спеціальності і спеціалізації, які можна опанувати на факультеті іноземних мов відповідно до сучасного попиту в конкретних сферах життєдіяльності і виробництва. Дін Сінь проінформував співробітників порту про стипендіальні програми академічної мобільності, про можливості стажування фахівців інших сфер у Китаї. Чималий інтерес викликала у керівництва порту «Южний» освітня і культурна діяльність «Інституту Конфуція» Університету Ушинського.

Наприкінці зустрічі декан факультету іноземних мов О. В. Попова і співдиректор «Інститут Конфуція» Дін Сінь окреслили перспективні напрями співпраці в академічній і виробничій сферах з Адміністрацією морського порту «Южний».

Останнє оновлення: П'ятниця, 13 квітня 2018, 20:34