Святкові заходи до Великоднього тижня

12 квітня 2018 року на факультеті дошкільної педагогіки та психології Південноукраїнського національного педагогічного університету імені К. Д. Ушинського провели святкові заходи до Великоднього тижня. Студентська рада факультету підготувала святкову програму та частувала студентів і викладачів.

Святкова програма передбачала виконання її учасниками музично-хореографічної композиції,  вокальних номерів, декламування віршів, ознайомлення з цікавими фактами про Великдень.

Святкова атмосфера була наповнена яскравими емоціями, чуйністю і гарним настроєм присутніх.

Студентська рада факультету висловлює подяку деканату та особисто заступнику декана Просенюк Анжелі Іванівні за допомогу в організації Великоднього заходу.

Останнє оновлення: Середа, 18 квітня 2018, 18:12