Вітаємо з перемогою в Олімпіаді з хореографії

З 11.04-по 14.04 на базі факультету музичної та хореографічної освіти було проведено ІІ етап Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності «Хореографія». В Олімпіаді взяли участь 36 студентів з 12 класичних та педагогічних університетів України. Конкурсанти продемонстрували дуже високий рівень хореографічної майстерності. Рівень фахової підготовки, за оцінкою журі, був вищим у порівнянні з минулим роком.

Студентка факультету музичної та хореографічної освіти Університету Ушинського КРУПА ТЕТЯНА посіла 3 місце у складних змаганнях. Вітаємо переможницю Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності «Хореографія» та її викладача − Лісовську Ніну Юріївну. Бажаємо подальших успіхів, творчої наснаги, нових перемог!

Останнє оновлення: Середа, 18 квітня 2018, 18:16