ВІТАЄМО жіночий баскетбольний клуб "ІнтерХім-СДЮСШОР ім. Бориса Литвака" з ПЕРЕМОГОЮ !!!

Одеський жіночий баскетбольний клуб "ІнтерХім-СДЮСШОР ім. Бориса Литвака", до складу якого входять студентки факультету фізичного виховання Університету Ушинського, героїчно подолав півфінальну стадію плей-офф української Суперліги та вийшли до фіналу.

Після домашньої поразки від БК«Рівне» одеситки з боротьбою здолали суперниць на виїздній грі, а 17 квітня відбулася гра в УСК «Одеса».

Стартову чверть підопічні Ірини Щипакіної програли (11:19), а потім героїчно почали відіграватися.

Здавалося, після 22:11 у другому ігровому відрізку одеситкам буде грати легше, однак вони знову програли - 17:21.

Таким чином, на останній період команди йшли з рахунком 50:51.

Відрадно,  що четвертий ігровий відрізок завершився для «ІнтерХіма» успіхом - 21:14. Так, 71:65, одеситки перемогли  у другому поєдинку поспіль і вийшли у фінал.

Додамо, що найрезультативнішими гравцями у складі одеського клубу стали: Крістіна Карп, яка здобула «дабл-дабл»   (18 очок + 15 підбирань + 6 результативних передач) студентка 3 року навчання факультету фізичного виховання, Світлана Колибабчук (14 очок + 6 підбирань), а також Юлія Сергєєва (14) та Юлія Мусієнко (12 очок + 5 підбирань + 5 результативних передач) студентка 2 року навчання факультету фізичного виховання, до складу команди також ввійшла та показала результативну гру студентка другого року навчання факультету фізичного виховання Мітіна Єлизавета.

У фінальній серії «ІнтерХім» зіграє з «Києвом-Баскет», який наші землячки не так давно обіграли у фіналі Кубка України.

Попереду у студенток Університету Ушинського - наполегливі тренування і напружене навчання.

У ВАС є все, щоб бути першими - характер, сила, наполегливість. БАЖАЄМО НОВИХ РЕКОРДІВ, ПЕРЕМОГ І УСПІХУ!

Останнє оновлення: Понеділок, 23 квітня 2018, 20:37