На базі соціально-гуманітарного факультету Державного закладу «Південноукраїнський національний педагогічний університет імені К.Д.Ушинського»  20 квітня 2018 року проведена Міжнародна науково-практична інтернет-конференція «Актуальні проблеми практичної психології».

Робота конференції проходила за такими тематичними напрямками:

1. Психологічні особливості регуляції діяльності особистості, яка розвивається.
  2. Особистість в екстремальних умовах: соціально-психологічний аспект.
  3. Психологічна регуляція поведінки у дітей з дізонтогеніями.
  4. Основи взаємодії психолога, учителя і батьків в умовах навчального закладу.
  5. Культурні цінності та традиції сучасного суспільства.
  6. Проблеми психологічного консультування та психотерапії.

У роботі конференції взяли участь понад 100 учасників (Україна, Туреччина, Китай).

Останнє оновлення: Вівторок, 01 травня 2018, 11:30