Візит делегації з Республіки Корея до Університету Ушинського

З метою розширення українсько-корейської співпраці 25 квітня 2018 року у Південноукраїнському національному педагогічному університеті імені К. Д. Ушинського перебувала з робочим візитом іноземна делегація на чолі з директором Корейського освітнього центру в Україні паном Ю Санг-Бомом.

Під час робочої зустрічі ректора Університету Ушинського академіка Олексія Яковича Чебикіна з колегами із Республіки Корея були обговорені такі питання, як-от: функціонування курсів корейської мови для студентів і учнів спеціалізованих мовних класів у загальноосвітніх закладах-партнерах,  можливість відкриття спеціалізації “Корейська мова і література” при підготовці вчителів-філологів; розширення наукового співробітництва між закладами вищої освіти України та Кореї; організація інноваційної університетської платформи для презентацій міжнародних проектів і наукових розробок для корейських представників бізнесу; збільшення кількості академічних обмінів та стажувань для студентів, аспірантів та викладачів; розвиток подальших шляхів економічного та культурного розвитку обох країн-партнерів тощо.

Високі іноземні гості також відвідали факультет іноземних мов, ознайомилися з роботою нещодавно відкритого університетського Освітньо-інформаційного та культурного центру Республіки Корея.

Останнє оновлення: Середа, 25 квітня 2018, 16:38