Команда з плавання Університету Ушинського –переможці першості Одеської області серед ЗВО

23-25 квітня 2018 р. в межах ХХVI обласних студентських ігор був проведений чемпіонат серед закладів вищої освіти з плавання. У змаганнях плавців взяли участь команди ЗВО м. Одеси ІІІ-ІV рівнів акредитації. Команда Університету Ушинського, яка була сформована зі студентів факультету фізичної реабілітації, у запеклій спортивній боротьбі, виборола перше чемпіонське місце, набравши 1635 очок найбільше за всю історію виступів. Отже, наші спортсмени вибороли 28 – перших, 12 – других, 2 – третіх місць.

Серед спортсменів команди Університету Ушинського найкращі результати показали: майстер спорту міжнародного класу Стрілець Іван (три перших місця); майстер спорту України Ткаченко Дарина (три третіх місця); майстер спорту України Савшак Вікторія (три перших місця); майстер спорту України Григорьєв Іван (три – перших місця); майстер спорту України Салієва Владислава (два – перших місця і одне – друге);  майстер спорту України Воронько Володимир (одне перше, два – других), майстер спорту України Єрмаков Артур (два перших місця, одне – друге), майстер спорту України Берекет Ганна (два перших і одне друге), майстер спорту України Єрошкіна Валерія (три других місця), майстер спорту України Компанієць Кирило (одне перше і одне – друге місце), майстер спорту України Геращенко Владислав (одне перше і два других); кандидат у майстри спорту Гаркун Ілона (одне друге і два третіх місця).

Окрім того наші спортсмени перемагали в естафетах, а саме в жіночих змаганнях: 4х100 м вільним стилем – 1 місце (у складі: Ткаченко Д., Салієва В., Савшак В., Єрошкіна В.), 4х50 м вільним стилем – 1 місце (у складі: Ткаченко Д., Салієва В., Савшак В., Єрошкіна В.), комбінована естафета 4х100 м – 1 місце (у складі: Берекет Г., Савшак В., Ткаченко Д., Салієва В.); а також у чоловічих: 4х100 м вільним стилем – 1 місце (у складі: Єрмаков А., Стрілець І., Компанієць К., Григорьєв І.), 4х50 м вільним стилем – 1 місце (у складі: Єрмаков А., Стрілець І., Компанієць К., Григорьєв І.), комбінована естафета 4х100 м – 1 місце (у складі: Єрмаков А., Стрілець І., Геращенко В., Григорьєв І.).

Підготували команду викладачі кафедри теорії і методики фізичної культури та спортивних дисциплін Університету Ушинського: старший викладач, кандидат педагогічних наук П. В. Саламатов, завідувач кафедри, професор П. Б. Джуринський. Узяли участь в організації, проведенні та суддівстві змагань співробітники кафедри теорії і методики фізичної культури та спортивних дисциплін Богатов А. й Рожко М., а також студенти 2-3 років навчання факультетів фізичної реабілітації та фізичного виховання.

Команда плавців Університету Ушинського – переможці XXVI обласних студентських спортивних ігор з плавання серед закладів вищої освіти

(23-25.04.2018 р.)

Команда плавців-переможців і суддів-організаторів Університету Ушинського на обласних студентських спортивних іграх з плавання серед закладів вищої освіти

(23-25.04.2018 р.)