УСПІШНИЙ ВИСТУП КИТАЙСЬКИХ СТУДЕНТІВ НА МУЗИЧНОМУ КОНКУРСІ В ПРАЗІ

Студенти факультету музичної та хореографічної освіти Південноукраїнського національного педагогічного університету імені К. Д. Ушинського  Гао Чуаньмей, Лі Ятін та аспірантка кафедри музичної і хореографічної освіти Чжоу Є яскраво виступили на ІХ Міжнародному конкурсі-фестивалі «Constellation of Prague – peace, creativity, friendship», що проводився у столиці Чехії − Празі з 20.04.2018 року по 24.04.2018 року. Цей конкурс щорічно проводиться в рамках фестивального проекту «Сузір’я» під патронатом мерій міст Будапешта (Угорщина), Пірана (Словенія), Ліптовського Мікуліша (Словаччина) в місті Празі, за підтримки Національної академії мистецтв України й Міністерства освіти і науки України.

Наші студенти отримали нагороду «GOLD CONSTELLATION» та увійшли до групи переможців, посівши перші місця.

Вітаємо найкращих та найталановитіших студентів факультету музичної та хореографічної освіти, а також їхнього наставника − професора Реброву Олену Євгенівну.

Останнє оновлення: Субота, 05 травня 2018, 16:32