Другий семінар-тренінг швейцарсько-українського проекту DOCCU «Формування громадянських компетентностей у майбутніх учителів початкової школи»

Викладачі Південноукраїнського національного педагогічного університету імені К.Д. Ушинського  О. Кон, М. Сокаль, К. Тамбовська, Ю. Шпаляренко, які здійснюють підготовку студентів за спеціальністю «Початкова освіта», 23-24 квітня 2018 р. (м. Ірпінь)  взяли участь у другому семінарі-тренінгу швейцарсько-українського проекту DOCCU «Формування громадянських компетентностей у майбутніх учителів початкової школи». Програма модуля Б передбачала оволодіння методиками і технологіями формування демократичного навчального середовища, аналіз індикаторів Нової української школи (НУШ). Вона була реалізована, зокрема, на основі відвідування уроків у пілотних школах проекту, вивчення передового педагогічного досвіду та у процесі інтерактивного навчання під керівництвом головних експертів проекту Ю. Молчанової, Л. Паращенко і тренера НУШ всеукраїнського рівня О. Банах.

Останнє оновлення: Середа, 02 травня 2018, 21:24