ВІТАЄМО ПЕРЕМОЖЦІВ ОЛІМПІАДИ З ТУРЕЦЬКОЇ МОВИ!!!

Студенти факультету іноземних мов Південноукраїнського національного педагогічного університету імені К. Д. Ушинського успішно виступили на XVI Всеукраїнській олімпіаді з турецької мови, що відбулася 21 квітня 2018 року в місті Києві.

Вітаємо наших студентів з високими результатами у вивченні турецької мови та культури:

Номінація «КОНКУРС ІЗ ВИКОНАННЯ ПІСНІ»:

І місце ‒ Камишенцева Тетяна, студентка 3-го року навчання напряму підготовки 6.020303 Філологія* Мова і література (турецька).

Номінація «ДЕКЛАМУВАННЯ ТУРЕЦЬКОЇ ПОЕЗІЇ»:

І місце ‒ Асаулова Катерина, студентка 4-го року навчання напряму підготовки 6.020303 Філологія* Мова і література (англійська);

ІІІ місце ‒ Чеглотонєва Віталіна, студентка 3-го року навчання напряму підготовки 6.020303 Філологія* Мова і література (турецька).

Номінація «ПЕРЕКЛАДАЦЬКИЙ КОНКУРС»;

І місце ‒ Камишенцева Тетяна, 3-го року навчання напряму підготовки 6.020303 Філологія* Мова і література (турецька).

Сподіваємося на перемогу студентів у всіх конкурсних номінаціях наступного року!

Останнє оновлення: Субота, 05 травня 2018, 20:44