ПРО РЕЗУЛЬТАТИ ПРОВЕДЕНННЯ ІІ ЕТАПУ ВСЕУКРАЇНСЬКОЇ СТУДЕНТСЬКОЇ ОЛІМПІАДИ З НАПРЯМУ І СПЕЦІАЛЬНОСТІ «МАТЕМАТИКА» СЕРЕД ПЕДАГОГІЧНИХ УНІВЕРСИТЕТІВ

18 – 21 квітня 2018 року на базі Державного закладу «Південноукраїнський національний педагогічний університет імені К. Д. Ушинського» пройшов ІІ етап Всеукраїнської студентської олімпіади з напряму, спеціальності «Математика» серед педагогічних університетів. В олімпіаді прийняли участь 30 учасників з 17 педагогічних університетів України. Олімпіада проводилась в два тури. При проведенні першого туру учасники повинні були розв’язувати завдання з вищої математики, у другому турі – з елементарної математики.

Вітаємо команду фізико-математичного факультету Південноукраїнського національного педагогічного університету ім. К. Д. Ушинського: за підсумками олімпіади магістр  Сліж Андрій Сергійович посів друге місце.

Підготовку команди фізико-математичного факультету проводили викладачі кафедри вищої математики і статистики: доц. Яковлєва О. М., доц. Сапрікін С. М.

Результати переможців ІІ етапу Олімпіади з напряму і спеціальності «Математика», проведеної 18-21 квітня 2018 року

на базі ДЗ «Південноукраїнський національний педагогічний університет імені К.Д. Ушинського»

Місце

Прізвище, ім’я та по-батькові студента