2-3 квітня 2018 року на філологічному факультеті було організовано й проведено ХІ Всеукраїнську студентську науково-практичну конференцію «Гончарівські читання», присвячену 100-річчю від дня народження письменника.

На пленарному засіданні виступили викладачі кафедри української та зарубіжної літератур: академік АН ВО України, професор Микола Гуменний, доценти Галина Авксентьєва, Евеліна Боєва, Тетяна Бандура.

На секційному засіданні брали активну участь студенти та магістранти із Полтави, Запоріжжя, Миколаєва, Камянця-Подільського, Одеси. Молоді науковці обговорювали важливі проблеми різножанрової творчості письменника, досліджували духовний вектор його художньої спадщини, поетикальний аспект творчого надбання О. Т. Гончара.

Музично-драматична композиція, створена студентами другого (1 група) й третього (1 група) курсів під керівництвом пр.-доц. Яремчук Наталії, містила інсценізації уривків з доробку відомого письменника. Студенти креативно втілили відомі образи у своїх виступах та надали їм життєстверджувальної енергії.

Останнє оновлення: Понеділок, 07 травня 2018, 16:38